Nasza dodatkowa oferta!

  • Live Cooking Show

Nie od dziś wiadomo, że gotowanie to sztuka. Dlatego chcemy się tą sztuką z Wami podzielić, a jednocześnie uatrakcyjnić czas spędzony na różnego rodzaju imprezach. Pokazy przez nas organizowane, zawsze opatrzone są stosownym komentarzem i sugestiami kulinarnymi, tak by każdy uczestnik, sam we własnym zakresie mógł spróbować sił we własnej kuchni. Mistrzowie patelni udowodnią, że gotowani e nie jest takie trudne jak się niektórym wydaje.

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY – 513 282 989

img
  • Mobilny Bar & Pokazy Barmańskie

Wszędzie tam gdzie infrastruktura nie jest przystosowana do organizacji imprez – rozwiązaniem jest mobilny bar. Niezależnie czy będzie to XVI II wieczny zamek czy sala weselna gwarantujemy, że pomysł sprawdzi się w 100%. Dodatkowo, aby podsycić atmosferę dobrej zabawy proponujemy pokazy barmańskie i konkursy dla gości. Pokazy barmańskie w stylu Flair są wielką atrakcją artystyczną i nie zapomnianym przeżyciem. Zaskakujące efekty pirotechniczne, świetnie dobrana choreografia oraz najlepsi barmani w Polsce zabawią i uatrakcyjnią każdą imprezę.

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY – 513 282 989

img
  • Fontanny Czekoladowe

2 w 1 … wspaniały smak płynnej czekolady i jeszcze lepsza zabawa ! Pozwól sobie na dłuższą chwilę zapomnienia i uwolni rezerwy serotoniny zawarte w organizmie. Niech naukowo udowodnione – pozytywne walory czekolady – upewnią Was w przekonaniu, że fontanna czekoladowa to doskonały wybór na każdą imprezę !

ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY – 513 282 989

img